Galadiner en benefietveiling
Museum Dhondt-Dhaenens heet u van harte welkom op het jaarlijkse galadiner met benefietveiling op donderdag 31 augustus van 18u00tot 23u00.
Sinds 2007 zijn het galadiner en de benefietveiling uitgegroeid tot een belangrijk moment op de Belgische kunstkalender. De genereuze steun van kunstenaars, galeries, partners en mecenassen stelt MDD in staat een ambitieus programma te realiseren.
Het belooft een avond rijk aan inspirerende ontmoetingen en spraakmakende kunstwerken te worden in de benefietveiling onder leiding van Christie’s.
Kunstenaar Yutaka Sone (1965, Shizuoka, Japan) zorgt dit jaar voor een onvergetelijke artistieke ervaring in samenwerking met Michelin-sterrenchef Matthieu Beudaert.
Galadiner & benefietveiling
€ 300 per persoon
€ 3.000 per tafel van 10 personen
Programma
18:00 Cocktail Picnic with Yutaka Sone
19:00 Seated dinner, drie gangen
20:00 Veiling door Christie’s
______
De nieuwste MDD-formule geeft jou, als jonge kunstliefhebber, de kans om dit belangrijke moment ook mee te maken. Jouw steun maakt het mede mogelijk dat MDD nieuwe en unieke tentoonstellingen, inspirerende kunstenaarsresidenties en impactvolle educatieprogramma’s kan realiseren.
Galadiner & benefietveiling DiscoverDD
€ 120 per persoon
Programma
18:00 Cocktail Picnic with Yutaka Sone
19:00 Single dish dinner om te delen
20:00 Veiling door Christie’s
_____